Polecamy...

Dlaczego warto korzystać z usług firmy Dotpay?

26 Listopad
2018

Coraz więcej sklepów internetowych, poza tradycyjnymi metodami zapłaty za zakupy w sieci, oferuje bardziej nowoczesne sposoby płatności. To wymóg czasu i odpowiedź na potrzeby klientów. Współcześni konsumenci oczekują łatwych i szybkich płatności. 48-godzinne księgowanie przelewu bardzo często po prostu nie wchodzi w grę. Sklepy, które nie dostosowują swoich systemów płatności do zmieniających się realiów bardzo szybko tracą klientów. Dlatego mnóstwo sklepów zaczyna korzystać z usług operatorów płatności. Jednym z najbardziej znanych na polskim rynku jest firma Dotpay. Nawiązując współpracę z tym operatorem firmy mogą liczyć na zwiększenie popularności swojego sklepu, a co za tym idzie, większe obroty. Dotpay cieszy się po prostu ogromnym zaufaniem nie tylko na polskim rynku płatności, ale również na arenie międzynarodowej. O randze tego operatora świadczyć może współpraca z Omniforum, czyli wiodącym zagranicznym pośrednikiem płatności. 

Budowanie pozytywnych doświadczeń zakupowych
Pozytywne doświadczenia zakupowe, czyli tzw. user experiences mają obecnie ogromne znaczenie w budowaniu sukcesu sklepu online. Kwestie płatności i bezpiecznych transakcji są dla e-klientów niezwykle ważne. Dlatego konieczne jest budowanie zaufania do marki. Oczywistym jest, że klienci, którzy widzą, że dany sklep współpracuje ze znaną i sprawdzoną marką w zakresie płatności internetowych, chętniej z niego skorzystają. Witryny podejmujące współpracę z Dotpay notują większe zainteresowanie. Nie da się ukryć, że współpraca z Dotpay przynosi podwójne korzyści. To nie tylko wzrost zaufania klientów, ale również poszerzenie wachlarza płatności i możliwość dotarcia do większej grupy potencjalnych klientów.

Łatwe zarządzanie transakcjami
Dotpay oferuje bardzo łatwy, niemal intuicyjny system zarządzania płatnościami. Klienci firmy mają do swojej dyspozycji rozbudowany, ale prosty w obsłudze panel użytkownika. Co istotne, mogą korzystać również z jego wersji mobilnej. Dzięki przejrzystemu systemowi rozliczeń, właściciele przedsiębiorstw działających w przestrzeni internetowej mogą łatwiej kontrolować przepływ środków finansowych. Niezwykle pomocne okazują się wszelkie dodatkowe funkcjonalności takie, jak przesyłanie powiadomień, automatyzacja zwrotów czy płatności walutowe. Klienci firmy Dotpay cenią szczególnie zbiorcze raporty księgowe, których format mogą wybrać w zależności od potrzeb. Firma dostarcza rozwiązań, które usprawniają cały proces płatności dopasowując je do indywidualnych klientów. Forma współpracy z Dotpay odpowiada chyba każdej firmie. 

 

To może Cię zainteresować