Polecamy...

Visa Checkout

11 Wrzesień
2018

W dzisiejszych czasach nie zadziwia nikogo płatność przy pomocy telefonu i popularność płatności bezgotówkowych. Nowe możliwości płatności elektronicznych są wręcz pożądane przez współczesnych konsumentów, dlatego banki wychodzą naprzeciw ich potrzebom z nowymi aplikacjami mobilnymi i udogodnieniami w postaci elektronicznych portfeli. Jednym z niedługo bawiących na polskim rynku produktem jest Visa Checkout. 

Czym jest Visa Checkout?
Visa Checkout jest nowoczesną formą portfela elektronicznego. Działa na podobnych zasadach, które znane są większości konsumentów z serwisów pośredniczących w płatnościach, jak Dotpay czy Przelewy24. Jednak zdaje się być wygodniejsza i łatwiejsza w użytku.

Jak działa Visa Checkout?
Wystarczy, że zarejestrujemy konto w usłudze Visa Checkout, podają imię i nazwisko oraz adres e-mail. Do konta zapisujemy unikalne hasło i prawie jesteśmy na mecie. W swoim profilu uzupełniamy dane adresowe, które będą obowiązywały przy wysyłce zamówionych towarów. Na koniec dodajemy dane wybranej karty, którą chcemy operować jako naszym e-walletem. Gotowe. Od tej pory wystarczy przy płatnościach online wybierać Visa Checkout, a nasze dane będą pobierane automatycznie. Nie trzeba ponownie wpisywać danych przy dokonywaniu zakupów w sieci. Możemy zalogować się do naszego konta na różnych urządzeniach – telefonie, laptopie, tablecie. Visa Checkout łączy w sobie wszystkie rodzaje kart płatniczych – kredytowe, debetowe, prepaid. I choć nazwa może być myląca, usługa obejmuje także karty innych operatorów, jak na przykład Mastercard.

Dlaczego warto korzystać z Visa Checkout?
Usługa Visa Checkout zapewnia komfortowe i szybkie zakupy w sieci, bez zbędnych formalności i mozolnego wpisywania danych oraz poszukiwania numeru karty za każdym razem, gdy kupujemy coś online. Nie musimy też czekać na otwieranie się dodatkowych okien i przetwarzanie danych, jak ma to miejsce w przypadku pośredników płatności, jak PayPal. Nie musimy także logować się za każdym razem do konta bankowego, by wykonać przelew lub go zaakceptować. Wszystko dzieje się szybko i w łatwy sposób.

Gdzie mogę zapłacić z pomocą Visa Checkout?
Obecnie coraz więcej sklepów oferuje usługę Visa Checkout. Możemy zamówić z taką płatnością jedzenie z serwisu Pizza Portal. Zakupy spożywcze zrobimy z Visa Checkout w sklepie internetowym Piotr i Paweł. Elektronikę opłacimy Visą Checkout w mediaexpert, RTV Euro AGD czy Electro. Jednak możemy użyć tego sposobu płatności także między innymi w: skycash, bilety 24, biletyregionalne.pl, endo, empik, ole ole!, Polski Koszyk czy PayU. 
Visa Checkout, a bezpieczeństwo.

Wszelkie dane wrażliwe są chronione i nieudostępniane osobom trzecim czy innym partnerom platformy. Klienci w przypadku jakichkolwiek problemów z płatnością, zakupami, dostawą, a nawet w przypadku niezgodności otrzymanego towaru z zamówionym mają możliwość odzyskania pieniędzy. Dla użytkowników dostępna jest funkcja chargeback, dzięki której mogą ubiegać się o zwrot środków. Transakcje zabezpieczone są przez system 3-D Secure, który wymaga potwierdzenia operacji hasłem z wiadomości SMS.

Zakupy online z Visa Checkout są jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze, niż dotychczas. To doskonałe rozwiązanie dla internetowych zakupoholików, którzy chcą zamawiać szybko. Zadowoleni będą także Klienci, którzy rzadko kupują w sieci i nie są obeznani z nowoczesnymi formami płatności internetowych, ale cenią prostotę i komfort.

 

To może Cię zainteresować